Trzecioligowy Hetman Zamość potwierdził kolejne zimowe wzmocnienia. Ekipa Michała Macka wzmocnili Mykhaiło Kaznokha, Oliwer Maziarka oraz Jakub Wyłupek.


Mykhaiło Kaznokha, Oliwer Maziarka oraz Jakub Wyłupek zostali nowymi zawodnikami trzecioligowego Hetmana Zamość. Cała trójka występowała ostatnio w czwartoligowej Huczwie Tyszowce. Najbardziej doświadczony Kaznokha ma 31 lat i występuje na pozycji pomocnika. Maziarka zaś jest pomocnikiem i ma 19 lat, a Wyłupek to bramkarz, który ma 20 lat.

-Cieszę się, że mogę grać w Zamościu, w którym od ponad 5 lat mieszkam. To piękne miasto ze świetnymi kibicami. Dam z siebie wszystko w każdym meczu. Moim celem jest zdobywanie kompletu punktów co spotkanie. Chcę wnieść jakość do zespołu i poprawić jego grę. Jestem zadowolony, że tu jestem - powiedział na łamach oficjalnej strony Mykhaiło Kaznokha.

-Cieszę się, że znów mogę wrócić do szatni Hetmana i przejść tym samym korytarzem. Jako wychowanek AMSPN, pochodzący z rodziny, dla której Hetman był zawsze ważny gra w Biało - Zielono - Czerwonych barwach  to zaszczyt. Moim celem jest pomóc drużynie w utrzymaniu w 3 lidze i jestem przekonany, że wspólnie tego dokonamy - stwierdził Jakub Wyłupek.

-Jako młody chłopak stawiałem pierwsze piłkarskie kroki w Hetmanie. Po skończeniu wieku juniorskiego odszedłem do Huczwy, ale po dwóch latach wracam do Zamościa. Naszym wspólnym celem jest włączenie się do walki o utrzymanie. Dla mnie osobiście to spróbowanie sił w wyższej lidze. Jestem chłopakiem z Zamościa, więc gra w Hetmanie musi przynieść sporo satysfakcji. Bardzo się cieszę, że tu jestem - mówił Oliwer Maziarka.


Foto: Hetman Zamość

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.