PGE Stal Mielec początek roku ma intensywny, nie ma co ukrywać. Włodarze podkarpackiego klubu nie próżnują i wczoraj ogłosili trzecie zimowe wzmocnienie. Biało-niebieskie barwy przywdziewał będzie Maciej Jankowski z Arki Gdynia.


PGE Stal Mielec początek roku ma bardzo pracowity, bowiem ogłosiła już trzy zimowe wzmocnienia. Po Aleksandarze Kolevie i Albinie Granlundzie, przyszedł czas na Macieja Jankowskiego, który złożył podpis pod umową do końca sezonu z opcją przedłużenia o rok. 31-letni napastnik ostatnio występował w Arce Gdynia, w której barwach jesienią na boiskach Fortuna 1 ligi rozegrał w sumie 19 spotkań i zdobył cztery gole.

Nowy nabytek biało-niebieskich tym samym wrócił do PKO Ekstraklasy po półrocznej przerwie, gdzie dotychczas uzbierał 279 spotkań oraz zdobył w sumie 61 bramek. Popularny "Jankes" to wychowanek KS-u Piaseczno. Następnie przeniósł się do Ruchu Chorzów, a ponadto grał także w Wiśle Kraków oraz Piaście Gliwice. Jankowski ma również jeden występ w pierwszej reprezentacji Polski.


Foto: Materiały prasowe PGE Stali Mielec

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.