Trzecioligowy ŁKS Probudex Łagów nie próżnuje i cały czas aktywnie działa na rynku transferowym. Zespół beniaminka 3 ligi gr. IV wzmocnili Michał Mydlarz oraz Mikołaj Szymański.


Michał Mydlarz i Mikołaj Szymański zostali nowymi piłkarzami trzecioligowego ŁKS-u Probudex Łagów, w którym spędzą najbliższe pół roku na wypożyczeniu. Obaj w minionej rundzie występowali w klubach ze szczebla centralnego. Mydlarz był się w kadrze GKS-u 1962 Jastrzębie, zaś Szymański grał w Zniczu Pruszków. W jego barwach uzbierał jedenaście występów w 2 lidze oraz jeden w Fortuna Pucharze Polski

Mydlarz ma 20 lat i występuje na pozycji pomocnika. Piłkarz jest wychowankiem Granatu Skarżysko-Kamienna, a ponadto występował także w Legii Warszawa oraz Victorii Sulejówek. Szymański natomiast pierwsze kroki stawiał w Szydłowiance Szydłowiec, z której odszedł po rundzie jesiennej sezonu 2013/14 do ekipy "żółto-czerwonych".


Foto: ŁKS Probudex Łagów

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.