Mateusz Kantor wiosną nie będzie bronił barw pierwszoligowej Apklan Resovii. Zawodnik rozwiązał umowę za porozumieniem stron. To jednak nie koniec. Nastąpiły także zmiany w sztabie szkoleniowym, którego nie będą już tworzyć Tomasz Kowalik oraz Mateusz Ostrowski.


Mateusz Kantor odszedł z pierwszoligowej Apklan Resovii, w której występował od rundy wiosennej sezonu 2017/18. 28-letni obrońca w trwających rozgrywkach Fortuna 1 ligi rozegrał dwa mecze, przeciwko Zagłębiu Sosnowiec i GKS-owi Bełchatów. Zawodnik z zespołem "Pasiaków" w trakcie pobytu w Rzeszowie wywalczył dwa awanse. Najpierw w sezonie 2017/18 do 2 ligi, a dwa sezony później na zaplecze piłkarskiej elity. 

Defensor pierwsze kroki stawiał w Wisłoce Dębica, z której odszedł po rundzie jesiennej sezonu 2011/12. Następnie trafił do zespołu Ruchu Chorzów, który grał w Młodej Ekstraklasie. Tam zanotował jeden występ, przeciwko Lechowi Poznań. Wiosną już grał w Górniku Zabrze, w którym rozegrał dwa mecze. Ponadto był także zawodnikiem Kolejarza Stróże, Stali Stalowa Wola oraz Karpat Krosno

To jednak nie koniec informacji, klub poinformował, że nastąpiły także zmiany w sztabie szkoleniowym beniaminka. Tego nie będą już tworzyć Mateusz Ostrowski oraz Tomasz Kowalik, którzy piastowali stanowiska odpowiednio drugiego trenera oraz trenera bramkarzy. Ostrowski w klubie pracował od 28 sierpnia 2020 roku, natomiast Kowalik szkolił golkiperów rzeszowskiego klubu od 20 lutego 2019 roku.


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.