Marko Vesović po pomyślnym przejściu testów medycznych został zawodnikiem Legii Warszawa. 26-letni zawodnik podpisał z Mistrzem Polski 3,5 letni kontrakt.

Marko Vesović ostatnio grał w chorwackim HNK Rijeka. Jesienią obecnego sezonu zagrał 16 spotkań i zdobył 2 gole. Vesović jest także reprezentatnem Czarnogóry. Do tej pory w barwach swojego kraju rozegrał 15 spotkań i strzelił 1 bramkę.

- Oglądałem Marko Vesovicia przez kilka lat w Rijece. Również w ubiegłym sezonie, kiedy zdobył z klubem mistrzostwo i puchar. Grał na prawej obronie i prawej pomocy, w reprezentacji występował również na lewym skrzydle. W meczach na szczycie z Dinamem Zagrzeb zdarzyło się nawet, że wystąpił z lewej strony obrony i spisywał się bardzo dobrze. Pozyskaliśmy piłkarza, który ma dużo jakości, może występować na wielu pozycjach i w wielu systemach. To najlepszy prawy obrońca w lidze chorwackiej, typ zwycięzcy, szybki, walczący, grający na dużej intensywności. Jestem bardzo szczęśliwy, że Vesović wzmocni nasz zespół i doda mu ducha walki na boisku – mówił Ivan Kepcija, dyrektor techniczny Legii.

Do Legii dołączył też William Remy, który po pomyślnym przejściu testów medycznych ma zostać kolejnym zimowym wzmocnieniem Mistrza Polski.

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.