Trzecioligowa Polonia Warszawa dokonała bardzo ciekawego wzmocnienia. Do ekipy "Czarnych Koszul" dołączył Marcio "Marcinho" Da Silva. Ostatnio grał w Lubaniu Maniowy.


Marcio "Marcinho" Da Silva został nowym zawodnikiem trzecioligowej Polonii Warszawa, z którą związał się umową do 30 czerwca 2022 roku. 24-letni pomocnik ostatnio występował w czwartoligowym Lubaniu Maniowy. W jego barwach jesienią strzelił aż osiemnaście goli oraz zanotował sześć asyst.

Nowy nabytek "Czarnych Koszul" w Polsce występuje od dwóch lat. Najpierw trafił do A-klasowego KS-u Zakopane, a następnie związał się z ekipą z Maniowego. Piłkarz w zimie był sprawdzany m.in. w Wigrach Suwałki oraz Widzewie Łódź. Z zespołem z Warszawy trenował przez ostatni tydzień i wystąpił w sparingu z Pogonią Grodzisk Mazowiecki.

-Marcinho w obu naszych sparingach pokazał się z bardzo dobrej strony. Jest zawodnikiem ofensywnym, co Brazylijczycy mają we krwi. W sparingach zagrał na kilku pozycjach, co tylko jest jego atutem. Ważne, że szybko reaguje i niweluje swoje błędy po otrzymanych wskazówkach od naszego sztabu szkoleniowego. Jest to zawodnik, który dużo widzi na boisku, gra dokładnie, nie boi się pojedynków 1x1, ma dobre uderzenie - powiedział na łamach oficjalnej strony Wojciech Szymanek, opiekun Polonii Warszawa.


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.