Marcin Budziński oraz Eryk Galara trenują z PGE Stalą Mielec. Podkarpacki klub rozpoczął w poniedziałek przygotowania do nowego sezonu PKO Ekstraklasy.


Eryk Galara oraz Marcin Budziński znaleźli się w kręgu zainteresowań PGE Stali Mielec. Jak poinformował Kuba Zegarliński, rzecznik klubu, obaj zawodnicy trenują z pierwszym zespołem "biało-niebieskich", który w poniedziałek rozpoczął przygotowania do sezonu 2021/22 w PKO Ekstraklasie. Piłkarze przeszli testy motoryczne oraz siłowe. 

Budziński ostatnio grał w Cracovii, w której uzbierał dwa mecze w piłkarskiej elicie. Ponadto występował także w trzecioligowych rezerwach, dla których rozegrał 16 spotkań i czterokrotnie trafiał do siatki rywala. Galara zaś bronił barw Wólczanki Wólka Pełkińska, dla której rozegrał 33 mecze w 3 lidze gr. IV oraz dobył cztery gole


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.