Mamry Giżycko w piątkowe popołudnie odniosły ważne zwycięstwo. Beniaminek 3 ligi gr. I pokonał na wyjeździe Sokoła Aleksandrów Łódzki.

Mamry Giżycko musiały wygrać aby cały czas liczyć się w walce o ligowy byt. Goście od początku ruszyli do ataku, choć Sokół Aleksandrów Łódzki także miał swoje sytuacje. Zespół z województwa łódzkiego był skuteczniejszy i w 12. minucie objął prowadzenie, a piłkę w siatce umieścił Jakub Horoszkiewicz. To widocznie podrażniło beniaminka 3 ligi gr. I, który ruszył do odrabiania strat.

Podopieczni Przemysława Łapińskiego przejęli inicjatywę i stworzyli sobie więcej okazji w kolejnych minutach. Mamry nie odpuszczały i w 35. minucie dopięły swego, a piłkę w siatce umieścił Krystian Wiszniewski. W końcówce pierwszej odsłony oba zespoły miały swoje sytuacje, jednak ostatecznie żadna nie znalazła drogi do siatki i do przerwy był remis 1-1.

W drugiej połowie lepsze wrażenie sprawiali goście, którzy za wszelką cenę próbowali strzelić gola na 1-2. Emocji nie brakowało na murawie, a zespół z Giżycka cały czas napierał. Mamry prowadzenie objęły w 79. minucie, a bramkę zdobył Łukasz Bróź. Sokół próbował jeszcze w końcówce doprowadzić do wyrównania, ale goście nie dali sobie wbić gola i po meczu cieszyli się z trzech punktów.

Sokół Aleksandrów Łódzki - Mamry Giżycko 1-2 (1-1)

1-0 Jakub Horoszkiewicz (12)

1-1 Krystian Wiszniewski (35)

1-2 Łukasz Bróź (79)