Olimpia Elbląg poinformowała o podpisaniu umowy z Łukaszem Pokrywką, która obowiązywać będzie od 1 lipca. Zawodnik w minionej rundzie był zawodnikiem trzecioligowego Hetmana Zamość.


Łukasz Pokrywka podpisał dwuletnią umowę z Olimpią Elbląg, która obowiązywać będzie od 1 lipca 2021 roku. W kontrakcie została także zawarta opcja przedłużenia o kolejne lata. 17-letni pomocnik ostatnio występował w trzecioligowym Hetmanie Zamość. Zawodnik w rundzie jesiennej rozegrał dziewiętnaście spotkań ligowych oraz zdobył jednego gola.

Piłkarz wychowankiem AMSPN Hetman Zamość, w którym uchodzi za jednego z najzdolniejszych piłkarzy młodego pokolenia. Ponadto był także uczestnikiem Polish Soccer Skills. Młodzieżowiec nominalnie występuje na bokach pomocy, ale dzięki swoim warunkom fizycznym  oraz umiejętnościom dobrego przeglądu pola może z powodzeniem grać w roli ofensywnego pomocnika.


Foto: Olimpia Elbląg

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.