Siarka Tarnobrzeg w Krasnem zrobiła swoje. Podopieczni Sławomira Majaka pewnie pokonali tam Koronę Rzeszów i umocnili się na prowadzeniu w 3 lidze gr. IV.

W sobotę w Krasnem Siarka Tarnobrzeg od początku była stroną przeważającą. Podopieczni Sławomira Majaka błyskawicznie przejęli inicjatywę, a w kolejnych minutach stworzyli sobie więcej okazji bramkowych. "Siarkowcy" na prowadzenie wyszli w 26. minucie, a bramkarza Korony Rzeszów pokonał sprowadzony do "zielono-czarno-żółtych" Kamil Adamek.

Goście cały czas robili swoje i niezbyt dali dojść do głosu ekipie z Załęża. Siarka tego dnia wyglądała bardzo dobrze, a kolejne gole dla niej były kwestią czasu. Tarnobrzeżanie nie odpuszczali i w 40. minucie podwyższyli na 0-2, a piłkę w siatce ponownie umieścił Adamek. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie nadal dominowali na murawie "zielono-czarno-żółci".

Korona próbowała powalczyć z wyżej notowanym rywalem, ale ten był bezlitosny, choć mecz kończył w osłabieniu, bowiem w 81. minucie czerwoną kartkę ujrzał Michał Bierzało. Po chwili jednak Siarka strzeliła gola numer trzy, a znowu na listę strzelców wpisał się Adamek, który tym samym skompletował hat-tricka i zapewnił swojej drużynie cenne trzy punkty.

Korona Rzeszów - Siarka Tarnobrzeg 0-3 (0-2)

0-1 Kamil Adamek (26)

0-2 Kamil Adamek (40)

0-3 Kamil Adamek (83)