Piłkarze Legionovii Legionowo zmagania w nowym sezonie 3 ligi gr. I rozpoczęli od zwycięstwa. Zespół z województwa mazowieckiego bez większych problemów pokonał rezerwy Jagielloni Białystok.

Od początku lepiej na murawie prezentowała się Legionovia Legionowo, która szybko wypracowała sobie przewagę na murawie. Efektem tego była bramka 7. minucie, autorstwa Dawida Papazjana. Miejscowi nie zamierzali jednak się zatrzymywać i czym prędzej rozpoczęli poszukiwania trafienia numer dwa. Rezerwy Jagielloni Białystok nie tak wyobrażały sobie początek sezonu w 3 lidze gr. I.

Ekipa z województwa mazowieckiego wciąż napierała i 24. minucie podwyższyła na 2-0, a tym razem golkipera popularnej "Jagi" pokonał Patryk Koziara. Białostoczanie próbowali nawiązać walkę z zespołem z Legionowa, ale ten w sobotę był dużo lepiej dysponowany. Po zmianie stron gra bardziej się wyrównała, jednak brakowało konkretów. Ostatecznie wynik już nie uległ zmianie i to Legionovia cieszyła się ze zwycięstwa.

Legionovia Legionowo - Jagiellonia II Białystok 2-0 (2-0)

1-0 Dawid Papazjan (7)

2-0 Patryk Koziara (24)