Podopieczni Tomasza Kafarskiego wysoko pokonali GKS Bełchatów 5:0. Spotkanie przebiegało pod dyktando gospodarzy, którzy nie dali się zaskoczyć dzięki czemu dopisują kolejne ważne 3 punkty.

Chojniczanka Chojnice nie miała większych problemów w meczu z GKS-em Bełchatów i pewnie wygrała aż 5:0. Spotkanie od pierwszego gwizdka w tym spotkaniu przebiegało pod dyktando podopiecznych Tomasza Kafarskiego.

Pierwsza bramka padła w 19. minucie spotkania, dośrodkowana piłka w pole karne przez Mateusza Cegiełke została wybita przez obrońców GKS-u, ale nie na długo, z prawej flanki piłkę w pole karne zagrywał Szymon Skrzypczak a tam Artur Pląskowski wywalczył sobie pozycję i płaskim strzałem skierował piłkę do bramki. 

Pięć minut później mogło być 2:0, ale w z bliskiej odległości jeden z piłkarzy strzelił na tyle lekko, że piłka padła łupem Leonida Otczenaszenki. Widać było, że gospodarze przeważają na boisku, oraz z jaką łatwością przychodzi im przedostawanie się pod bramkę bełchatowian, mimo to w pierwszej części spotkania więcej bramek nie obejrzeliśmy.

Druga połowa stała się koncertem jednego zespołu. Strzelanie rozpoczął w 51. minucie Kamil Mazek płaskim strzałem przy słupku. W 66. minucie Sam Van Huffel dostrzegł w polu karnym niepilnowanego Michała Mikołajczyka do którego zaadresował piłkę. Ten przyjął ją klatką i efektownie uderzył z powietrza.

Przy czwartym trafieniu Mateusz Klichowicz postanowił się zabawić z bramkarzem gości i był blisko żeby przekombinować w tej sytuacji. Ostatecznie strzałem po długim rogu zdobył trafienie. Wynik spotkania ustalił Tomasz Mikołajczak strzałem z okolic dwudziestego metra. Nie najlepiej w tej sytuacji zachował się goalkeeper bełchatowian.

Chojniczanka Chojnice - GKS Bełchatów 5:0 (1:0)

19' 1:0 Pląskowski

51' 2:0 Mazek

66' 3:0 Mikołajczyk

78' 4:0 Klichowicz

88' 5:0 Mikołczak

Chojniczanka Chojnice: Broda – Grolik, Byrtek, Kasperowicz, Cegiełka, Mikołajczyk (84. Grobelny) – van Huffel (80. Kona), Wolsztyński, Mazek (71. Olszewski) – Pląskowski (71. Klichowicz), Skrzypczak (80. Mikołajczak).

GKS Bełchatów: Otczenaszenko – M. Gancarczyk, Klabnik, Kunka, Szymorek – Graczyk – Warnecki (67. Mizera), W. Gancarczyk (86. Bielka), Golański (56. Gabor), Wroński (56. Flaszka) – Radionow (56. Sołtysiński).

Foto: Chojniczanka Chojnice / archiwalne


Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.