Włodarze oraz sztab szkoleniowy Stali Rzeszów nie próżnuje i ciężko pracuje nad kadrą na przyszły sezon. Dziś klub ogłosił, że barw ekipy z Hetmańskiej 69, nie będzie reprezentował Wojciech Reiman.


Wojciech Reiman w przyszłym sezonie nie będzie reprezentował barw Stali Rzeszów - poinformował klub na łamach oficjalnej strony internetowej. Jak czytamy, wygasająca 30 czerwca umowa 32-letniego pomocnika nie zostanie przedłużona. Zawodnik to żywa legenda ekipy z Hetmańskiej 69, w której w sumie występował przez 11 sezonów oraz rozegrał dla niej 275 meczów i zdobył 83 bramki.

Były już piłkarz Stali, w jej barwach w minionym sezonie uzbierał 30 spotkań w eWinner 2 lidze oraz dwunastokrotnie pokonał bramkarza rywala. Reiman pierwsze kroki stawiał w Orłach Rzeszów, skąd przed rundą wiosenną sezonu 2005/06 trafił na Hetmańską 69. Ponadto występował także w Polonii Bytom, Podbeskidziu Bielsko-Biała, Stali Stalowa Wola, Rakowie Częstochowa, Olimpii Grudziądz oraz Puszczy Niepołomice.


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.