Stal Rzeszów pokonała 2-0 Bytovię Bytów. Bramki dla ekipy Marcina Wołowca zdobyli Piotr Głowacki oraz Artur Pląskowski.

Stal Rzeszów przystępowała do meczu będąc tuż nad miejscami spadkowymi. Bytovia Bytów natomiast walczyła o miejsca barażowe. Od początku spotkania aktywna była prawa strona Stali, najpierw dośrodkowanie Roberta Trznadla w 3. minucie, następnie Damian Michalik celnie dośrodkował na głowę Grzegorza Goncerza, ten strzela ponad bramką. 

Gospodarze próbowali prawą stroną, później lewą i w końcu dopięli swego. W 40. minucie Piotr Głowacki odnalazł się w polu karnym i precyzyjnym strzałem skierował futbolówkę do bramki Bytovii. Stal Rzeszów dobrze weszła w drugiej część spotkania. W 52. minucie rzut wolny dla Stalowców. Piłka miękko wrzucona w pole karne przez Głowackiego trafia pod nogi Pląskowskiego a ten skierował ją do bramki! Bytowianie po stracie drugiej bramki ruszyli do przodu co dało efekt w 78. minucie spotkania. Zamieszanie w polu karnym wykorzystał Karol Czubak i umieszcza piłkę w siatce. 

1-0 Piotr Głowacki (40)
2-0 Artur Pląskowski (52)
2-1 Karol Czubak (78) 

Stal Rzeszów:
Kaczorowski – Głowacki, Kostkowski, Góra, Trznadel - Michalik, Szeliga, Kotwica, Plewka (61. Kłos) - Pląskowski, Goncerz(66. Reiman) 

Bytovia Bytów:
Gostomski – Deleu, Piekarski, Memić, Bąk (59.Giel), Bielawski, Feruga, Lech (59.Kwiatkowski), Zawistowski, Ameyaw, Czubak 

Żółte Kartki: Trznadel, Plewka, Kłos – Kwiatkowski, Piekarski, Bielawski
Sędziował: Marek Śliwa (Kielce)

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.