Karkonosze Jelenia Góra ani myślą żegnać się z 3 ligą gr. III. Beniaminek z województwa dolnośląskiego w sobotnie popołudnie pokonał u siebie LKS Goczałkowice Zdrój.

Karkonosze Jelenia Góra nadal są w trudnej sytuacji. Beniaminek 3 ligi gr. III nie poddaje się jednak w walce o ligowy byt i nadal robi wszystko by pozostać na tym poziomie. Od początku mecz z LKS-em Goczałkowice Zdrój był bardzo zacięty. Kibice oglądali dobre zawody, jednak okazji bramkowych było jak na lekarstwo i do przerwy było 0-0.

W drugiej odsłonie obraz gry nie uległ zmianie i nadal oglądaliśmy niezłe zawody. Zarówno jedni jak i drudzy starali się stwarzać okazje bramkowe i te zaczęły się pojawić, ale brakowało skuteczności. Konkretniejsi tego dnia byli miejscowi, którzy w 73. minucie objęli prowadzenie, a piłkę w siatce umieścił Michał Dryja. Zapowiadała się ciekawa końcówka.

Zespół z Goczałkowic Zdroju w kolejnych minutach starał się doprowadzić do wyrównania, ale Karkonosze dobrze prezentowały się w defensywie i skutecznie odpierały ataki rywala. Mecz był bardzo zacięty, a okazji nie brakowało. Ostatecznie jednak więcej goli już nie padło i lepsze nastroje po końcowym gwizdku miała drużyna z Jeleniej Góry.

Karkonosze Jelenia Góra - LKS Goczałkowice Zdrój 1-0 (0-0)

1-0 Michał Dryja (73)