Bytovia Bytów ogłosiła nazwisko nowego szkoleniowca. Został nim Kamil Socha, który na tym stanowisku zastąpił Adriana Stawskiego. Nowy opiekun czarno-biało-czerwonych podpisał umowę do końca sezonu.


Kamil Socha został nowym trenerem drugoligowej Bytovii Bytów. Na tym stanowisku zastąpił Adriana Stawskiego, który przy Mickiewicza 13 pracował od marca 2017 roku. Zespół czarno-biało-czerwonych po rundzie jesiennej zajmuje 13. miejsce z dorobkiem 20 punktów w siedemnastu meczach. Nowy opiekun ekipy z województwa pomorskiego ostatnio pracował w trzecioligowym Piaście Żmigród

49-letni szkoleniowiec urodził się w Tomaszowie Mazowieckim. Jak większość trenerów rozpoczynał swoją piłkarską przygodę na boisku jako bramkarz, zapisując w swoim CV grę w III lidze, m.in. w rezerwach Widzewa Łódź. Posiada bogate, 15-letnie doświadczenie na ławce trenerskiej od ligi okręgowej aż do I ligi. Karierę trenerską rozpoczął w trzecioligowej Unii Skierniewice, a ponadto prowadził m.in. Pogoń Siedlce czy Wigry Suwałki.

-Wraz ze sztabem będziemy ciężko pracować, żeby zacząć budować coś, co powinno funkcjonować w takich miastach i w takich klubach, czyli budowanie drużyny w oparciu o młodzież z Bytowa i okolic, co jest ważne w promowaniu regionu i miejscowych talentów. Celem nadrzędnym jest oczywiście utrzymanie, bo takiego klubu nie może zabraknąć na szczeblu centralnym - powiedział na łamach oficjalnej strony Kamil Socha.


Foto: Materiały prasowe Bytovii Bytów

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.