Wisła Puławy wypożyczyła na pół roku Kacpra Kondrackiego z Wisły Płock. Młody pomocnik jesienią znajdował się w szerokiej kadrze "Nafciarzy", jednak nie zagrał ani razu w PKO Ekstraklasie.


Kacper Kondracki został wypożyczony na pół roku do trzecioligowej Wiśle Puławy. 17-letni pomocnik w rundzie jesiennej znajdował się w szerokiej kadrze Wisły Płock, która na co dzień rywalizuje w PKO Ekstraklasie. Zawodnik jednak ani razu nie zagrał na najwyższym szczeblu ligowym w Polsce. Jesienią jednak zaliczył sześć występów w czwartoligowych rezerwach, w których zanotował bramkę i dwie asysty.

Nowy nabytek puławskiego klubu jest wychowankiem Stali Niewiadów, gdzie grał do końca sezonu 2016/17. Następnie przeszedł do GKS-u Bełchatów. Tam występował w drużynie juniorów, rezerw oraz pierwszym zespole. W ekipie "Brunatnych" rozegrał dwa mecze w Fortuna 1 lidze, przeciwko Miedzi Legnica i GKS-owi Tychy. W drużynie Mariusza Pawlaka będzie miał okazję do nieoficjalnego debiutu już w najbliższą sobotę w meczu z Wisłą Sandomierz.


Foto: Materiały prasowe Wisły Puławy

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.