W przeciągu 24 ostatnich godzin trzech szkoleniowców klubów z eWinner 2 ligi pożegnało się ze swoją pracą. Tym razem padło na Jarosława Kotasa z Sokoła Ostróda

28 września jest ciężkim dniem dla trenerów pracujących w eWinner 2 lidze, tym razem z pracą pożegnał się Jarosław Kotas. Szkoleniowiec outsidera 2 ligi pracował w Ostródzie od maja 2018 roku pełniąc funkcję trenera oraz dyrektora sportowego.

Wyniki w tym sezonie krótko mówiąc nie dają optymizmu, dodatkowo klub z Ostródy boryka się ze sporymi problemami finansowymi, co przekłada się na wyniki - aktualnie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z zerowym dorobkiem punktowym i zaledwie trzema strzelonymi bramkami  (wszystkie w ostatnich dwóch spotkaniach). Zmuszeni są także do wystawiania w rozgrywkach młodych zawodników, którzy dopiero nabierają cennego doświadczenia. Całość składa się na taki a nie inny wynik sportowy.

Foto: Sokół Ostróda

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.