Przed nami kolejna gala organizacji High League. Kiedy i gdzie tym razem będą rywalizować zawodnicy? Jak przedstawia się karta walk? Czy znajdują się na niej jakieś głośne nazwiska? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym tekście. Dowiesz się z niego też, jakie rozstrzygnięcia padły podczas ostatniej gali. Zapraszamy do lektury!

Gdzie i kiedy odbędzie się gala High League 4?

Gala High League 4 będzie trzecią w tym roku imprezą organizowaną przez tę organizację. Odbędzie się ona w sobotę 17 września gliwickiej hali Arena. Obiekt ten niejednokrotnie gościł już przedstawicieli mieszanych sztuk walki.

Hala, zlokalizowana w Gliwicach przy ulicy Akademickiej 50, została oddana do użytku w 2018 roku. Na jej trybunach może zasiąść ponad 13 tys. widzów. Na co dzień korzystają z niej koszykarze GTK Gliwice i futsaliści Pia sta Gliwice.

W najbliższym okresie obiekt ten będzie jedną z aren mistrzostw świata w siatkówce mężczyzn oraz kobiet. Oprócz wydarzeń sportowych organizowane są tutaj koncerty i wiele innych wydarzeń kulturalnych.

High League 4 - karta walk

Organizatorzy zaplanowali 9 walk podczas High League 4. Wśród nich odbędą się dwa pojedynki kobiece. W pierwszym zmierzą się ze sobą Natalia “Natsu” Kaczmarczyk z Lexy Chaplin. Stawką tego starcia będzie pas mistrzowski. W drugim z kolei naprzeciw siebie staną Maja Staśko i Ewa “Mrs Honey” Wyszatycka.

Wśród mężczyzn o pas mistrzowski powalczą Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski z Salimem Chiboubu. Oprócz w nich w oktagonie zobaczymy też: Jakuba Nowaczkiewicza, Cezarego Nykiela, Amadeusza “Ferrari” Roślika, Pawła Bombę, Jakuba Krawczyka-Holaka, Jakuba Świtałę, Josefa Simao, Krystiana Maciaszczyka, Konrada Karwata i Radosława Słodkiewicza.

Najciekawiej zapowiada się jednak walka Artura Szpilki z Denisem Załęckim. Były pięściarz ma za sobą debiut w MMA na gali KSW 71. Pokonał wtedy bez najmniejszych problemów Siergieja Radczenko.

Gdzie będzie można oglądać High League 4?

Transmisja z gali High League 4 będzie dostępna tylko i wyłącznie w PPV. Podstawowy wariant kosztuje 29,99 zł, a ten w wersji “Premium” 34,99 zł. Czy osoby, które posiadają totalbet kod promocyjny, mogą uzyskać dostęp do streamów online?

Na chwilę obecną nie ma takiej możliwości. Wspomniany kod daje możliwość oglądania walk organizowanych przez UFC. W tym celu należy przejść przez proces rejestracji i zaakceptować wszystkie wymagane zgody. Każdy użytkownik, który to zrobi, otrzyma od totalbet bonus na start.

Jak wyglądała rywalizacja podczas poprzedniej gali tej organizacji?

Poprzednia gala High League odbyła się 4 czerwca w Ergo Arenie, mieszczącej się na granicy Gdańska i Sopotu. W walce wieczoru Alberto Simao pokonał Marcina Dubiela. W pozostałych pojedynkach nie brakowało emocji.

Dawid Załęcki pokonał Alana Kwiecińskiego przez TKO w pierwszej rundzie. Kamil Kossakowski okazał się lepszy od Łukasza “Lukas TV” Wdowiaka, a Mateusz “Tarzan” Leśniak od Pawła Bomby.

Podczas High League 3 odbyły się dwa kobiece pojedynki. W pierwszym z nich Ewa “Kleo” Brodnicka zwyciężyła Kamilę “Kamiszkę” Wybrańczyk. W drugim natomiast Aniela “Lil Masti” Bogusz okazała się lepsza od Zusje Astafiewej.

Hazard związany jest z ryzykiem. Podany w artykule bukmacher posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych: TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.