Drugoligowa Stal Rzeszów usunęła z listy transferowej dwóch zawodników, którzy trafili na nią w grudniu. Mowa o Grzegorzu Goncerzu oraz Dominiku Sadzawickim.


Grzegorz Goncerz oraz Dominik Sadzawicki wiosną będą nadal występować w Stali Rzeszów. Jak informuje oficjalny serwis "biało-niebieskich", w trakcie całego okresu przygotowawczego, wspomniani piłkarze pokazali się z dobrej strony sztabowi szkoleniowemu, który zadecydował, że obaj gracze zostaną zdjęci z listy transferowej, na którą trafili 18 grudnia 2020 roku.

-Ostatni intensywny okres pracy dał mi wiele informacji o wszystkich moich piłkarzach. Każdego z nich cechuje profesjonalizm i pracowitość. Każdy ma też atuty, dzięki którym nasz zespół może się rozwijać. Podobnie jest z Grzegorzem i Dominikiem, którzy każdego dnia swoją pracą pokazują, jak zależy im na drużynie. Bardzo cenię sobie ich podejście, dlatego poprosiłem o zdjęcie ich z listy transferowej, bo chciałbym, żeby wiedzieli, że na nich liczymy tak samo jak na pozostałych członków zespołu – powiedział na łamach oficjalnej strony Daniel Myśliwiec, trener Stali Rzeszów.


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.