Koniec laby, dziś pierwsze zajęcia po przerwie świątecznej odbył zespół z Katowic. Zawodnicy spadkowicza z Fortuna 1 ligi odbyli dziś testy szybkościowe i wytrzymałościowe.


GKS Katowice odbył dziś pierwszy trening po przerwie świątecznej. W trakcie zajęć przeprowadzono testy szybkościowe i wytrzymałościowe. Warto wspomnieć że pojawili się pierwsi zawodnicy, których nazwiska klub podał do wiadomości publicznej.

Nie da się ukryć, że ten dzień dla kibiców żółto-zielono-czarnych jest bardzo dobry, bowiem dziś zostało potwierdzone pierwsze wzmocnienie. Umowę z klubem z ulicy Bukowej 1 podpisał Piotr Kurbiel z Błękitnych Stargard. Ponadto do zespołu przymierzanych jest jeszcze trzech zawodników.

Na pierwszych zajęciach pojawili się Łukasz Konefał ze Stali Stalowa Wola, Oktawian Obuchowski ze Skry Częstochowa oraz Kamil Bętkowski z Gwarka Tarnowskie Góry. Jedynym piłkarzem którego zabrakło na treningu, jest Daniel Rumin, który dostał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu.


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.