Przed nami ósma seria gier na boiskach Fortuna 1 ligi. W nadchodzącym weekendzie zostanie rozegranych tylko pięć spotkań, bowiem rozpoczęła się przerwa na kadrę. Przełożone spotkania odbędą się 18 września.


Już dziś o godzinie 18 Chrobry Głogów zagra z Radomiakiem Radom. Podopieczni Ivana Djurdevica w końcu wygrali i teraz będą chcieli pójść za ciosem. Beniaminek także od dwóch spotkań nie przegrał i będzie chciał podtrzymać dobrą dyspozycję. Można spodziewać się bardzo ciekawego meczu.

Sobotnie zmagania zainauguruje mecz Chojniczanki Chojnice ze Stomilem Olsztyn, który będzie chciał odkupić winy za piątkową porażkę. Chojniczanka zaś średnio jest zadowolona z punktu z Miedzią Legnica i teraz zamierza sięgnąć po komplet oczek.

Wigry Suwałki podejmą Puszczę Niepołomice, która ostatnio przegrała z PGE Stalą Mielec i będzie chciała się odkuć. Zadnie niełatwe, bowiem długa droga przed nimi, a ponadto piłkarze Adama Fedoruka u siebie punktów zbytnio nie oddają.

O godzinie 19:10 Sandecja Nowy Sącz sprawdzi formę GKS-u 1962 Jastrzębie, które ostatnio wygrało z Odrą Opole i obecnie znajduje się w środku stawki. Zawodnicy Tomasza Kafarskiego zaś mają zaledwie punkt nad strefą spadkową i aby zapewnić sobie względny spokój, muszą wygrać z wyżej notowanym rywalem.

Zagłębie Sosnowiec w niedzielne popołudnie zagra z GKS-em Bełchatów, który ma tyle samo punktów co spadkowicz z PKO Ekstraklasy. Podopieczni Radosława Mroczkowskiego ostatnio wygrali w Olsztynie i będą chcieli pójść za ciosem. Bełchatowianie po dwóch porażkach z rzędu będą chcieli w końcu zapunktować.


Foto: Paweł Jerzmanowski/warszawa.pl


Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.