Fatalnie eliminacje do Mistrzostw Europy 2024 rozpoczęła reprezentacja Polski! Podopieczni Fernando Santosa ulegli na wyjeździe Czechom 3-1. 


Od wysokiej porażki z reprezentacją Czech eliminacje do Mistrzostw Europy 2024 rozpoczęła reprezentacja Polski! 

Nasi południowi sąsiedzi od początku spotkania zaskoczyli wysoko podchodząc pod linię defensywną polskiej reprezentacji. Zmusiło to Polaków do błędów, szczególnie w kryciu przy dośrodkowaniach. 

W 3. minucie spotkania gospodarze prowadzili już 2-0. Najpierw daleki wyrzut z autu Coufala wykorzystał Krejci, a następnie problemów z pokonaniem Szczęsnego nie miał Cvancara, który świetnie odnalazł się w polu karnym po kapitalnej akcji na skrzydle Juraska

W drugiej części gry selekcjoner Santos zdecydował się na zmianę ustawienia oraz ożywienie skrzydeł reprezentacji Polski. Wprowadził w tym celu na boisko między innymi Karola Świderskiego, debiutującego Michała Skórasia z Lecha Poznań, czy Nicole Zalewskiego

Mimo próby ratowania meczu, to Czesi mieli więcej argumentów, co potwierdzili w 64. minucie po trafieniu Kuchty

Reprezentacja Polski ożywiła się nieco pod koniec spotkania, czego skutkiem była bramka wprowadzonego chwilę wcześniej Damiana Szymańskiego (as. Skóraś), jednak na nic więcej nie było już biało- czerwonych tego wieczoru stać.   

Po pierwszej kolejce eliminacji EURO 2024 reprezentacja Polski zajmuje ostatnie miejsce w grupie E. W poniedziałek nasi reprezentanci zagrają o godzinie 20:45 na Stadionie Narodowym w Warszawie z reprezentacją Albanii. 

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki
  • 44xkghnv⁷ napisał/a

    vbb l;%

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.