Piłkarze Elany Toruń udanie rozpoczęli ligową wiosnę. Podopieczni Macieja Kalkowskiego pokonali GKS Przodkowo, a mecz odbył się na boisku w Sopocie.


Spotkanie doskonale rozpoczęło się dla GKS-u Przodkowo, który już w 1. minucie objął prowadzenie, a do siatki trafił Kacper Łazaj. To widocznie podrażniło Elanę Toruń, która błyskawicznie ruszyła do odrabiania strat. Podopieczni Macieja Kalkowskiego wyrównali w 26. minucie, a na listę strzelców wpisał się Łukasz Furtak.

Spotkanie rozgrywane w Sopocie było wyrównane, a oba zespoły miały swoje okazje. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. W drugiej odsłonie mecz był nadal wyrównany. Zarówno jedni jak i drudzy próbowali przechylić szalę na swoją korzyść. To udało się Elanie w 85. minucie, a gola zdobył Jakub Świeciński, ustalając tym samym rezultat spotkania.


GKS Przodkowo - Elana Toruń 1-2 (1-1)

1-0 Kacper Łazaj (1)

1-1 Łukasz Furtak (26)

1-2 Jakub Świeciński (85)


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.