W sobotnim spotkaniu Sokół Kleczew podejmował na własnym stadionie Zawiszę Bydgoszcz. Obie drużyny przegrały swoje mecze na inaugurację i obie bardzo chciały wejść na zwycięską ścieżkę. Ostatecznie Sokół wygrał 2:0 a obie bramki padły przed przerwą.

Obie drużyny przystępowały zmotywowane do tego spotkania, chcąc wejść na na zwycięską ścieżkę postawiły sobie wzajemnie wysokie wymagania, ale ostatecznie Sokół mógł się cieszyć z trzech punktów na swoim koncie. Bydgoszczanie mogli liczyć na wsparcie sporej liczby kibiców, którzy zjawili się w Kleczewie.

Pierwsze trzydzieści minut spotkania toczyło się w bardzo spokojnym tempie, obie drużyny badały swoje możliwości i próbowały wymieniać ciosy, ale bez większych konkretów. Pierwsza konkretna akcja to 38. minuta i od razu bramka. Z prawej strony boiska piłkę dogrywał Krzysztof Biegański a akcję wykończył sprowadzony Mateusz Molewski. W szeregach gospodarzy zapanowała euforia, która poniosła ich do zdobycia drugiej bramki tuż przed przerwą. W zamieszaniu podbramkowym piłka wylądowała pod nogami Biegańskiego, który oddał strzał niemal z linii końcowej boiska a piłka odbita od pleców Mateusza Dumieńskiego wpadła do siatki.

Druga połowa nie należała do najatrakcyjniejszych, miejscowi skupili się na obronie wyniku co sprawiło, że do głosu doszedł Zawisza. Po jednej z najlepszych akcji piłkę z linii bramkowej wybił obrońca Sokoła, ratując przed zmianą wyniku. Ostatecznie przyjezdni nie znaleźli sposobu na pokonanie goalkeepera gospodarzy i spotkanie zakończyło się rezultatem 2:0.

Sokół Kleczew - Zawisza Bydgoszcz 2:0 (2:0)

38' 1:0 Molewski

45' 2:0 Biegański

Sokół: Kustosz – Bartosik, Kaliszan, Golak, Patrzykąt, Śmiałek, Kowalczuk, Zawistowski, Molewski, Kołodziej, Biegański

Zawisza: Dumieński - Prejs, Jastrzembski, Paliwoda, Wendzelewski - Sochań - Chacuła, Mielcarek, Okuniewicz, Furst - Żylski