Początkiem stycznia, aktywna na rynku transferowy stała się Stalówka, która pozyskuje, ale także traci zawodników. Oficjalnie zielono-czarni są jeszcze na plusie, jednak to może niedługo się zmienić.


Dominik Chromiński oraz Dawid Pietrzkiewicz zostali nowymi piłkarzami drugoligowej Stali Stalowa Wola. Zawodnicy z klubem z ulicy Hutniczej 15 związali się odpowiednio półroczną i półtoraroczną umową. Są też złe wiadomości, bowiem drużynę opuścił Krystian Kalinowski.

Urodzony w Poznaniu pomocnik, ostatnio grał w Stali Rzeszów, wystąpił 15 razy na drugoligowym froncie i zdobył jednego gola. Jeśli chodzi zaś o 31-letniego sanoczanina, to on ostatnio grał w Rakowie Częstochowa, jednak nie zdołał wystąpić ani razu w PKO Ekstraklasie.

Stalówka nie zamierzała próżnować i już przed pierwszym treningiem chciała mieć jak najwięcej nowych zawodników. Niestety zapowiada się że to nie koniec ubytków. Robertem Dadokiem poważnie zainteresowana jest PGE Stal Mielec, która wiosną będzie walczyć o awans do PKO Ekstraklasy.


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.