Stal Stalowa Wola rozpoczęła budowanie kadry na sezon 2021/22 w 3 lidze gr. IV. Wczoraj klub poinformował o odejściach, a dziś poznaliśmy piłkarzy którzy podpisali nowe umowy. Ponadto do zespołu wrócił bramkarz.


Szymon Jopek, Przemysław Stelmach oraz Tomasz Wietecha przedłużyli umowy ze Stalą Stalowa Wola. Cała trójka związała się kontraktami ważnymi do końca czerwca 2022 roku, a ponadto umowy Jopka i Stelmacha zostaną automatycznie przedłużone w przypadku awansu do eWinner 2 ligi. To jednak nie koniec informacji z Hutniczej 10A. Klub poinformował, że kontakt z nim podpisał Łukasz Konefał, który ostatnio grał w Wólczance Wólka Pełkińska.

Jopek w minionym sezonie 3 ligi gr. IV, rozegrał 35 spotkań, a ponadto dołożył dwa mecze w Fortuna Pucharze Polski. Stelmach uzbierał 21 meczów oraz dwukrotnie zagrał w krajowym pucharze. Wietecha zaś 17 razy pojawił się na trzecioligowych murawach. Jeśli chodzi zaś o Konefała, to ten w ekipie "czarno-czerwonych" uzbierał 18 ligowych występów.


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.