Kadrę Znicza Pruszków zasilili Łukasz Kosakiewicz oraz Mateusz Możdzeń, którzy w poprzednim sezonie występowali w barwach łódzkiego Widzewa.

W dniu dzisiejszym Znicz Pruszków poinformował, że do klubu dołączyło dwóch nowych, niezwykle doświadczonych zawodników. Obaj w poprzednim sezonie reprezentowali barwy Widzewa Łódź.

Łukasz Kosakiewicz jest wychowankiem Energetyka Gryfino, występuje na pozycji obrońcy. W barwach Widzewa rozegrał dwa ostatnie sezonu a w minionym sezonie wystąpił w 29 spotkaniach. W przeszłości występował również w takich klubach jak Korona Kielce czy Chojniczanka Chojnice.

Mateusz Możdzeń wychowanek Ursusa Warszawa, przez wiele lat był podstawowym zawodnikiem Lecha Poznań z którym wywalczył mistrzostwo kraju. Na co dzień gra na pozycji pomocnika. W ostatnim sezonie dla Widzewa rozegrał 25 spotkań i strzelił dwa gole. W przeszłości reprezentował również Koronę Kielce, Zagłębie Sosnowiec czy Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Foto: Znicz Pruszków

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.