GKS Katowice po awansie do Fortuna 1 ligi, rozpoczyna budowę kadry na nowy sezon. W czwartek, klub poinformował o pierwszych rozstaniach. Mowa o Michale Gałeckim, Piotrze Kurbielu oraz Bartoszu Mrozku.


Michał Gałecki, Piotr Kurbiel oraz Bartosz Mrozek nie będą w przyszłym sezonie występować w GKS-ie Katowice, który awansował do Fortuna 1 ligi. Jak czytamy w komunikacie na oficjalnej stronie klubowej, wygasające umowy Gałeckiego i Kurbiela nie zostaną przedłużone, a Mrozek po okresie wypożyczenia, wróci do Lecha Poznań, z którym już rozpoczął przygotowania do sezonu w PKO Ekstraklasie.

Gałecki ma 25 lat i jest pomocnikiem, a w zakończonych rozgrywkach eWinner 2 ligi wystąpił w 31 spotkaniach i strzelił dwie bramki. 25-letni Kurbiel występuje na pozycji napastnika, a w minionym sezonie zagrał w 23 meczach i raz wpisał się na listę strzelców. Mrozek zaś ma 21 lat i jest bramkarzem. Zawodnik 31 razy pojawiał się na drugoligowych murawach. 


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.