Pierwszoligowy GKS 1962 Jastrzębie w ostatnich dniach przyglądał się Dariuszowi Kamińskiemu z Wisłoki Dębica. Jak poinformowała oficjalna strona trzecioligowca, pomocnik wypełni swoją umowę i w rundzie jesiennej nadal będzie reprezentował biało-zielone barwy.


Dariusz Kamiński wiosną nadal będzie reprezentował barwy Wisłoki Dębica. Zawodnik tym samym wypełni obowiązującą do 30 czerwca 2021 roku umowę z ekipą "biało-zielonych". 22-latek ostatnio był testowany przez pierwszoligowy GKS 1962 Jastrzębie. Pomocnik w barwach trzecioligowca, w minionej rundzie rozegrał 11 spotkań ligowych oraz trzykrotnie wpisał się na listę strzelców.

Piłkarz na Parkową 1 trafił w środku rundy jesiennej sezonu 2020/21 z rezerw ekstraklasowego Górnika Zabrze. Pomocnik jest wychowankiem Piasta Zawidów, w którym grał do końca sezonu 2009/10. Kolejnym krokiem w karierze pomocnika były przenosiny do Orła Platerówka. Ponadto grał także w Łużycach Lubań, Gwarku Zabrze, a także Olimpii Grudziądz.


Foto: Gotyk/Wisłoka Dębica

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.