- W czwartek, 15 grudnia 2022 roku, w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się posiedzenie Zarządu PZPN. W spotkaniu uczestniczył selekcjoner reprezentacji Polski Czesław Michniewicz, który przedstawił raport z występu drużyny narodowej w turnieju finałowym mistrzostw świata w Katarze - poinformował PZPN.

– Odbyliśmy konstruktywną, prawie dwugodzinną rozmowę. Selekcjoner podsumował zarówno aspekt sportowy mundialu, w szczególności osiągnięty wynik, który należy ocenić pozytywnie, jak i kwestie organizacyjne, wśród których niewątpliwie są sytuacje mogące spotkać się z krytyką. W najbliższym czasie prezes Cezary Kulesza podejmie decyzję w sprawie selekcjonera drużyny narodowej. Nie chciałbym jednak teraz deklarować konkretnych terminów, aby nie być zakładnikiem swoich słów – powiedział Łukasz Wachowski, Sekretarz Generalny PZPN.

źródło: pzpn.pl

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.