Kilka tygodni temu, Chełmianka Chełm za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o dość poważnych problemach finansowych. Jak jednak informuje Dziennik Wschodni, pożar udało się ugasić.


Chełmianka Chełm nie zostanie wycofana z 3 ligi gr. IV - poinformował Dziennik Wschodni. Tym samym "biało-zieloni" nadal będą mogli walczyć o czołowe lokaty w trwającym sezonie. Jak czytamy, włodarze miasta Chełm pomogli klubowi w znalezieniu brakujących środków i zespół będzie nadal mógł występować na trzecioligowym froncie, a do końca kwietnia zawodnicy mają otrzymać zaległe wypłaty.

Przypomnijmy, klub popadł w poważne tarapaty finansowe, bowiem jak się okazało, nie udało się podpisać umowy ze sponsorem mimo wcześniejszych zapewnień. Informowaliśmy o tym w artykule Poważne problemy Chełmianki Chełm. Trzecioligowiec jest w dramatycznej sytuacji. Ekipie "biało-zielonych" groziło wycofanie z 3 ligi gr. IV, ale ostatecznie udało się ugasić pożar.

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.