Puszcza Niepołomice dokonała bardzo ciekawego transferu przed nowym sezonem w Fortuna 1 lidze. Jej szeregi zasilił Rafał Boguski, który przez ostatnie kilkanaście lat reprezentował barwy Wisły Kraków.


Rafał Boguski został nowym zawodnikiem Puszczy Niepołomice, która gra w Fortuna 1 lidze. 37-latek urodzony w Ostrołęce, przez ostatnie 15 lat był piłkarzem Wisły Kraków. W jej barwach w sumie rozegrał 335 spotkań ligowych oraz zdobył 61 goli. W minionym sezonie zaś, na boiskach PKO Ekstraklasy pojawiał się jedenastokrotnie i dwa razy pokonał bramkarza rywali.

Nowy nabytek Puszczy to żywa legenda "Białej Gwiazdy". Pomocnik pierwszej kroki stawiał w ŁKS-ie Łomża, w którym występował do końca rundy jesiennej sezonu 2005/06. Następnie trafił na Reymonta 22, a ponadto był także związany z GKS-em Bełchatów. To jednak nie koniec informacji z Niepołomic. Klub poinformował, że Michał Czarny nie będzie już jego zawodnikiem.


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.