Włodarze oraz sztab szkoleniowy KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski rozpoczęli budowę kadry na przyszły sezon. Zespół czekają zmiany. Do Mattwewa Korziewicza, Macieja Kraśniewskiego oraz Przemysława Dwórzyńskiego, dołączyli kolejni zawodnicy.


KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski w przerwie letniej czeka rewolucja kadrowa. Sezon 2020/21 w 3 lidze gr. IV nie był zbyt udany, wobec czego potrzebne są zmiany. Niedawno informowaliśmy, że zespół ze Świętokrzyskiej 11 opuści trzech zawodników, a są to Matthew Korziewcz, Maciej Kraśniewski oraz Przemysław Dwórzyński. Dziś klub poinformował, że kolejni piłkarze pożegnają się z ekipą "pomarańczowo-czarnych".

Do powyższej trójki, dołączyli dziś tacy gracze jak Dariusz Partyka, Adam NowakFuad BayramovKonrad Zaklika, Jakub Chrzanowski, Michał Paluch oraz Paweł Kaczmarek. To jednak nie koniec informacji kadrowych w KSZO. Jak czytamy na oficjalnej stronie klubu, ten przedłużył o rok umowy z dwoma piłkarzami. Mowa o Pawle Lipcu oraz Bartłomieju Smuczyńskim.


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.