Jakub Błaszczykowski dokładnie 18 lutego 2019 roku wrócił po 12. latach do domu. Mecz Wisła Kraków - Śląsk Wrocław to jego pierwszy mecz od 26. maja 2006 roku. 

Jakub Błaszczykowski wrócił do swojego Domu z przytupem. W najlepszy możliwy sposób przywitał się Kibicami Wisły Kraków.

Ostatnią bramkę dla Wisły Kraków Kuba strzelił 11 listopada 2006. W poniedziałek w meczu przeciwko Śląskowi Wrocław pewnie wykorzystał rzut karny. Dzięki trafieniu Błaszczykowskiego Wisła wygrała ważny mecz w kontekście gry o "górną ósemkę" 

Ten mecz miał pokazać przywiązanie Kibiców Wisły Kraków do klubu. Wszystko było dokładnie zaplanowane, duża liczba sprzedanych karnetów, pełny stadion i godne przywitanie Klubowego Bohatera. Sympatycy Białej Gwiazdy na sektorze za bramką wywiesili transparent  "Miłość  większa od milionów, Kuba wreszcie witaj w domu"

W 39. minucie sędzia podyktował rzut karny dla Wisły. Aby podjąć tę decyzję skorzystał z powtórki VAR. Materiał wideo dokładnie pokazał, że Robert Pich faulował Krzysztofa Drzazgę. Piłkę ustawioną na jedenastym metrze pewnym strzałem wykorzystał Kapitan Jakub Błaszczykowski.


foto: https://twitter.com/WislaKrakowSA

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.