Z dzisiejszego wyniku z pewnością bardziej zadowolone są Mamry Giżycko. Beniaminek 3 ligi gr. I zatrzymał Lechię Tomaszów Mazowiecki, która była faworytem tego spotkania.


Sam mecz natomiast nie był porywającym widowiskiem. Lechia Tomaszów Mazowiecki starała się wprawdzie stwarzać okazje bramkowe, ale brakowało z jej strony konkretów. Mamry Giżycko dobrze natomiast grały w defensywie i skutecznie odpierały ataki miejscowych. Kibice jednak nie byli zadowoleni, bowiem sytuacji do zdobycia gola, zarówno z jednej jak i drugiej strony, było jak na lekarstwo.

W drugiej odsłonie obraz gry nie uległ zmianie i nadal oglądaliśmy dość wyrównane starcie. Mamry postawiły na defensywę, choć też próbowały coś zdziałać z przodu. Obu ekipom nie można było jednak odmówić woli walki oraz zaangażowania, jednak fani oczekiwali bramek. Tych ostatecznie nie odnotowano i mecz zakończył się bezbramkowym remisem, z którego bardziej zadowolony jest zespół z Giżycka.


Lechia Tomaszów Mazowiecki - Mamry Giżycko 0-0


Foto: Lechia Tomaszów Mazowiecki

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.