Kolejny drugoligowiec ma nowego szkoleniowca, jednak ta zmiana była konieczna, bowiem Marcin Płuska podjął pracę szczebel niżej. Nowy opiekun zespołu z Mazowsza już wcześniej pracował przy Jana Pawła II 6.


Bartosz Tarachulski został ogłoszony w dniu dzisiejszym, jako nowy szkoleniowiec drugoligowej Pogoni Siedlce. Popularny "Tarantula" wraca do niebiesko-białych, gdzie był swego czasu pierwszym trenerem.. 44-latek przy Jana Pawła II 6 pracował ostatnio w 2017 roku, a zespół po nim objął Dariusz Banasik.

Nowy opiekun siedlczan związał się z klubem półroczną umową, z możliwością jej przedłużenia o kolejny sezon. Gliwiczanin, który w piłkarskiej elicie rozegrał 144 mecze, gdzie zdobył 30 bramek, ostatnio był trenerem trzecioligowej Legionovii Legionowo, z której został zwolniony 4 grudnia 2018 roku.


Foto: Pogoń Siedlce

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.