Jak poinformował oficjalny serwis internetowy Lecha Poznań, treningi z pierwszym zespołem rozpoczął bramkarz Bartosz Mrozek. 21-latek ostatnio grał w GKS-ie Katowice, z którym awansował do Fortuna 1 ligi.


Bartosz Mrozek rozpoczął treningi z pierwszą drużyną Lecha Poznań - poinformował oficjalny serwis internetowy 11. drużyny minionego sezonu PKO Ekstraklasy. 21-letni bramkarz w ostatnio reprezentował barwy GKS-u Katowice, z którym bezpośrednio awansował do Fortuna 1 ligi. W sezonie 2020/21 rozegrał 31 spotkań w eWinner 2 lidze.

Golkiper urodził się w Katowicach, a pierwsze kroki stawiał w Polonii Łaziska Górne. Kolejnym klubem w jego karierze był Rozwój Katowice, do którego trafił przed sezonem 2008/09. Ponadto był także związany ze Stadionem Śląskim Chorzów, Chrzcicielem Tychy, APN GKS-em Tychy oraz Elaną Toruń.


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.