GKS Katowice za pośrednictwem oficjalnej strony poinformował o przedłużeniu umów z trzema zawodnikami. Podpisy pod nowymi kontraktami złożyli Arkadiusz Jędrych, Grzegorz Rogala oraz Patryk Szwedzik.


Arkadiusz Jędrych, Grzegorz Rogala i Patryk Szwedzik przedłużyli umowy z drugoligowym GKS-em Katowice. Jak czytamy na oficjalnej stronie pretendenta do awansu, Jędrych oraz Rogala związali się kontraktami z Klubem, które będą obowiązywały do 30 czerwca 2023 r. z opcją przedłużenia o rok. Z kolei kontrakt Szwedzika będzie obowiązywał do 30 czerwca 2022 r. i również zawiera opcję przedłużenia.

28-letni obrońca Jędrych rozegrał w tym sezonie 17 meczów na drugoligowych boiskach i zdobył jedną bramkę. 25-letni obrońca Rogala wystąpił w 17 spotkaniach, a 19-letni napastnik Szwedzik zagrał w sześciu meczach. Cała trójka ponadto ma na swoim koncie także jedno spotkanie w Fortuna Pucharze Polski, przeciwko Garbarni Kraków. Żółto-zielono-czarni przegrali to spotkanie 1-0.

Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.