Pierwszoligowa Apklan Resovia ogłosiła plan przygotowań do piłkarskiej wiosny. Zespół rozegra w zimie sześć gier kontrolnych, a ponadto weźmie udział w obozie dochodzeniowym. Pierwszy trening odbędzie się w poniedziałek.


Beniaminek Fortuna 1 ligi Apklan Reosvia, ogłosiła plan przygotowań do piłkarskiej wiosny. Zespół dowodzony przez Radosława Mroczkowskiego na pierwszych zajęciach spotka się w poniedziałek 11 stycznia. Wtedy też odbędą się badania. "Pasiaki" nie zamierzają próżnować i już pięć dni później rozegrają pierwszy sparing, a rywalem drużyny ze stolicy Podkarpacia będzie drugoligowy Hutnik Kraków.

Kolejna gra kontrolna odbędzie się tydzień później, ekipę znad Wisłoka czeka potyczka z trzecioligową Siarką Tarnobrzeg. 24 stycznia, czyli dzień później, rozpocznie się obóz dochodzeniowy, który potrwa do 30 stycznia. Jego zwieńczeniem będzie sparing, jednak rywal nie jest na ten moment znany. W planach są także mecze z Motorem Lublin, KS-em Wiązownica oraz Skrą Częstochowa.

Plan przygotowań Apklan Resovii: 

11 stycznia - pierwszy trening oraz badania 

16 stycznia - sparing z Hutnikiem Kraków 

23 stycznia - sparing z Siarką Tarnobrzeg 

24-30 stycznia - obóz dochodzeniowy 

30 stycznia - sparing (rywal do ustalenia) 

6 lutego - sparing z Motorem Lublin 

13 lutego - sparing z KS-em Wiązownica 

20 lutego - sparing ze Skrą Częstochowa


Foto: Paweł Golonka/Apklan Resovia

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.