Alen Stevanović porozumiał się z Wisłą Płock i najprawdopodobniej wzmocni jej szeregi. 28-letni skrzydłowy w poniedziałek odbędzie testy medyczne.

Alen Stevanović to serbski skrzydłowy.  W swoim piłkarskim CV ma kluby takie jak Inter Mediolan, Torino, Palermo czy Partizan Belgrad. W Interze zadebiutował. kiedy trenerem był tam Jose Mourinho. Stevanovic jest także trzykrotnym reprezentantem swojego kraju. Na pierwszy rzut oka - Pan Piłkarz. Jednak nie jest tak kolorowo. 

Stevanović w barwach Interu zagrał pierwszy i ostatni raz. Póżniej formy szukał na boiskach Serie B, gdzie uzbierał 88 meczów, głównie w barwach Torino. Ostatnim klubem Stavenovicia było japońskie Shonan Bellmare, w barwach którego w sezonie 2018 zagrał w ośmiu meczach i zaliczył dwa trafienia.

Stevanović jest niejako rezerwową opcją Nafciarzy. Do skutku nie doszedł bowiem transfer Abdelhamida Sabiriego z Huddersfield Town. Pomimo porozumienia się obu klubów sam zawodnik na ostatniej prostej zrezygnował z wypożyczenia do LOTTO Ekstraklasy.

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.