Kapitalne widowisko zobaczyli kibice zgromadzeni na meczu w Aleksandrowie Łódzkim. Tam miejscowy Sokół podejmował Legionovię Legionowo, której marzy się awans do eWinner 2 ligi.

Od początku mecz stał na bardzo dobrym poziomie, a oba zespoły starały się stwarzać okazje bramkowe. Samo spotkanie było natomiast wyrównane, jednak kibice nie mogli narzekać na nudę. Sokół Aleksandrów Łódzki z czasem mocniej przycisnął i w 30. minucie objął prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Jakub Zagórski. To widocznie podrażniło Legionovię Legionowo, która ruszyła do odrabiania strat.

Sokół jednak próbował bronić jednobramkowego prowadzenia, co całkiem nieźle mu wychodziło. Legionovia była jednak bardzo zdeterminowana i w 41. minucie udało się jej wyrównać, a gola zdobył Bartosz Mroczek. Legionowianie dostali wiatru w żagle i jeszcze przed przerwą starali się zdobyć bramkę na 2-1, jednak ekipa z Aleksandrowa Łódzkiego skutecznie odpierała jego ataki.

Co się odwlecze to nie uciecze i w 49. minucie "biało-żółto-czerwoni" objęli prowadzenie, a do siatki trafił Dariusz Zjawiński. Radość Legionovii nie trwała jednak zbyt długo, bowiem 120 sekund później do wyrównania doprowadził Michał Góral. Nudy w Aleksandrowie Łódzkim nie było, a w kolejnych minutach niedzielnego spotkania działo się jeszcze więcej.

Oba zespoły miały swoje okazje w tym meczu, ale konkretniejsi byli goście, którzy w 70. minucie prowadzili 3-2 za sprawą Konrada Zakliki. Podrażniony Sokół postawił wszystko na jedną kartę i za wszelką cenę chciał sięgnąć po komplet "oczek". Jego marzenia jednak prysły na 180 sekund przed końcem regulaminowego czasu gry, gdy czwartą bramkę dla Legionovii zdobył Michał Bajdur.

Smutni gospodarze nie tak to sobie wyobrażali, jednak musieli ostatecznie przełknąć gorycz porażki. Jej rozmiary jednak udało się zmniejszyć w doliczonym czasie gry, a na 4-3 trafił Kacper Dziuba. Kibice z pewnością nie mogli być zawiedzeni tą potyczką, bowiem zobaczyli aż siedem goli.

Sokół Aleksandrów Łódzki - Legionovia Legionowo 3-4 (1-1)

1-0 Jakub Zagórski (30)

1-1 Bartosz Mroczek (41)

1-2 Dariusz Zjawiński (49)

2-2 Michał Góral (52)

2-3 Konrad Zaklika (70)

2-4 Michał Bajdur (87)

3-4 Kacper Dziuba (90)