Chorzowianie zaliczają ciężkie lądowanie w trzeciej lidze, bowiem po dwóch rozegranych meczach nadal są na minusie. Bez porażki nadal pozostają Śląsk II Wrocław i Foto-Higiena Gać. ROW 1964 Rybnik przegrał w Żmigrodzie.

Gwarek Tarnowskie Góry skromnie pokonał Ruch Zdzieszowice, a jedyną bramkę w 44. minucie zdobył Tomasz Polak.

W tym samym czasie drugi garnitur Miedzi Legnica podzielił się punktami ze Stalą Brzeg. Legniczanie do przerwy prowadzili po golu Arisco. Goście wyrównali w 80. minucie za sprawą Dominika Wejerowskiego.

Górnik II Zabrze minimalnie uległ Polonii Bytom po golu Krzysztofa Hałgasa.

Piast Żmigród wygrał z ROW-em 1964 Rybnik. Gospodarze na prowadzenie wyszli w 12. minucie, a do siatki trafił Alan Wojtaszek. Kolejna bramka dla Piasta padła w 23. minucie, kiedy to piłkę do bramki skierował Michał Koźlik. Goście dwadzieścia minut później zdobyli kontaktowego gola, autorstwa Radosława Dzierbickiego. Po zmianie stron miejscowi zdobyli jeszcze dwa gole za sprawą Filipa Kendzi i Dawida Zielińskiego. Spadkowicz z drugiej ligi odpowiedział trafieniem Bartłomieja Poloka.

Foto-Higiena Gać ograła LZS Starowice, a bramki zdobywali w pierwszych sześciu minutach Marcin Buryło i Marcin Przybylski.

Ślęza Wrocław pokonała w identycznym stosunku Ruch Chorzów. Gospodarze na prowadzenie wyszli w 60. minucie po golu Huberta Muszyńskiego, zaś siedem minut później wynik ustalił Piotr Kotyla.

Rekord Bielsko-Biała bezbramkowo zremisował z Pniówkiem Pawłowice Śląskie.

MKS Kluczbork przegrał z Lechią Zielona Góra, choć to gospodarze do przerwy prowadzili 1-0 po golu Jakuba Rysia. Po zmianie stron beniaminek odwrócił losy meczu, a na listę strzelców wpisali się Artur Małecki i Damian Stachurski.

Druga drużyna Śląska Wrocław skromnie pokonała rezerwy Zagłębia Lubin, a jedynego gola zdobył Szymon Krocz w 49. minucie.