Szczecin nie jest zbyt przyjaznym miastem dla drużyn które walczą o awans. Na dzielnicy Skolwin punkty stracił lider z Kalisza. Radunia Stężyca postanowiła skorzystać z tego faktu i po wygranej z Nielbą Wągrowiec zbliżyła się do KKS-u na jedno oczko.

Górnik Konin przegrał z Gwardią Koszalin, która opuściła ostatnie miejsce w tabeli. Goście na prowadzenie wyszli w 23. minucie, a do siatki trafił Aleks Silski. 180 sekund później było już 0-2, a z gola cieszył się Keisuke Naka. Wynik ten utrzymał się do 77. minuty kiedy to kontaktowego gola zdobył Taras Jawoskyj. W końcówce obie drużyny dołożyły jeszcze po bramce.

W tym samym czasie Bałtyk Koszalin bezbramkowo zremisował z KP Starogard Gdański.

Unia Janikowo po dwóch bramkach Przemysława Kędziory pokonała Jarotę Jarocin.

Świt Skolwin ograł KKS 1925 Kalisz, a jedyne trafienie w 65. minucie z rzutu karnego zanotował Adam Nagórski.

Sokół Kleczew podzielił się punktami z Gromem Nowy Staw. Gospodarze na prowadzenie wyszli w 25. minucie, kiedy to z jedenastu metrów wynik otworzył Sebastian Śmiałek. Wyrównanie padło w 74. minucie po samobójczym trafieniu Jakuba Banacha.

Bałtyk Gdynia przegrał z Mieszkiem Gniezno i wciąż jest na ostatnim miejscu w tabeli. W spotkaniu padła jedna bramka, której autorem był Krzysztof Bartoszak.

Polonia Środa Wielkopolska odegrała się za pucharową klęskę i pokonała rezerwy Pogoni Szczecin po trafieniach Adriana Szynki i Oskara Kozłowskiego.

Radunia Stężyca postanowiła wykorzystać wpadkę kaliszan i pewnie ograła Nielbę Wągrowiec 3-0. Dublet dla ekipy z województwa pomorskiego ustrzelił Dawid Cempa, zaś wynik otworzył w 57. minucie Paweł Wojowski.

W ostatnim meczu Kotwica Kołobrzeg rozbiła Chemika Police na wyjeździe. Dwa gole dla kołobrzeżan zdobył Grzegorz Piesio, a raz na listę strzelców wpisali się Dawid Retlewski i Marcin Trojanowski