Podopieczni Ryszarda Wieczorka skromnie wygrali w Koninie, ale odskoczyli ekipie ze Stężycy na cztery punkty. Unia Janikowo w meczu z Gromem odrobiła trzy bramki straty. Mieszko rozbiło ekipę ze Starogardu Gdańskiego.

W piątkowe popołudnie Sokół Kleczew skromnie pokonał rezerwy Pogoni Szczecin po golu Pawła Piceluka z 26. minuty.

Chemik Police pokonał Nielbę Wągrowiec, jednak ten kto spóźnił się na mecz mógł bardzo tego żałować, bowiem najprawdopodobniej przegapił obie bramki, które padły w 3 i 7. minucie, autorstwa Andrija Protasenko i Jakuba Sobeckiego..

Unia Janikowo zremisowała z Gromem Nowy Staw, mimo że do przerwy przegrywała aż 0-3 po bramkach Tomasza Grabowskiego. Gospodarze po zmianie stron zaczęli odrabiać straty, a strzelanie rozpoczął w 52. minucie, z jedenastu metrów Przemysław Kędziora. Ten sam zawodnik ponownie do siatki trafił w 70. minucie. Cztery minuty później wynik spotkania ustalił Jakub Losik.

Mieszko Gniezno godzinę później pewnie pokonało KP Starogard Gdański. Miejscowi na prowadzenie wyszli w 15. minucie, a na listę strzelców wpisał się Radosław Mikołajczak. Kolejny gol padł dwadzieścia minut później, a do siatki trafił Łukasz Zagdański. Ten sam zawodnik w 62. minucie podwyższył na 3-0. Goście starali się nawiązać walkę i sześć minut później gola zdobył Filip Sosnowski. Podopieczni Mariusza Bekasa w końcówce jeszcze dwa gole i ostatecznie Mieszko wygrało 5-1.

Bałtyk Koszalin po golu Dawida Gruchały-Węsierskiego pokonał Jarotę Jarocin.

Radunia Stężyca zremisowała z Polonią Środa Wielkopolska. Drużyna z województwa pomorskiego na prowadzenie wyszła w 35. minucie po strzale Jakuba Bacha. Podopieczni Krzysztofa Kapuścińskiego nie dawali za wygraną i w 82. minucie Kacper Nowak doprowadził do wyrównania.

Świt Skolwin pokonał Kotwicę Kołobrzeg, mimo że przegrywał od 7. minuty, a na listę strzelców wpisał się Marcin Trojanowski. Dwadzieścia minut później był już jednak remis, a z jedenastu metrów do siatki trafił Adam Nagórski. Szczecinianie przechylili szalę na swoją korzyść w drugiej odsłonie i najpierw w 64. minucie prowadzenie dał Adam Ładziak, a pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry podwyższył je Łukasz Kopeć.

Gwardia Koszalin wygrała w wyjazdowym meczu z Bałtykiem Gdynia. Do przerwy na Narodowym Stadionie Rugby był bezbramkowy remis. Druga odsłona dla podopiecznych Piotra Rzepki rozpoczęła się katastrofalnie, bowiem w 46. minucie stracili oni bramkę, a do siatki trafił Keisuke Naka. Wynik meczu w 81. minucie ustalił Sebastian Ginter.

Górnik Konin uległ minimalnie KKS-owi 1925 Kalisz, a jedynego gola zdobył Andrzej Trubeha w 28. minucie.