Kaliszanie nadal liderem 3 ligi grupy drugiej, choć swoje mecze wygrały także rezerwy Lecha i Mieszko. Ponadto podopieczni Sławomira Suchomskiego po raz trzeci z rzędu wywalczyli komplet oczek.

W piątkowe popołudnie Bałtyk Gdynia na Narodowym Stadionie Rugby skromnie pokonał Chemika Bydgoszcz po samobójczej bramce Maksyma Adamenki w 43. minucie.

Sobotnie zmagania zainaugurowało derbowe starcie pomiędzy Bałtykiem Koszalin a rezerwami Pogoni Szczecin, które są nadal zagrożone spadkiem. Przyjezdni pierwszą bramkę zdobyli w 24. minucie, a bramkarza Bałtyku pokonał Hubert Turski. 60 sekund później było już 0-2, a z bramki cieszył się Adrian Benedyczak. Kolejne trafienia padły w drugiej odsłonie i najpierw 61. minucie na 1-3 strzelił Marcel Wędrychowski. Kolejną bramkę dla rezerw Pogoni zdobył Oskar Kalenik i było już po meczu. Honorowe trafienie dla gospodarzy padło w 90. minucie autorstwa Pawła Łysiaka.

O godzinie 15 Sokół Kleczew podejmował drugi garnitur Lecha Poznań. Kleczewianie na prowadzenie wyszli w 14. minucie po bramce Mikołaja Pingota. Kolejne trafienia w połowie były już autorstwa zawodników Dariusza Żurawia. Najpierw Krzysztof Kołodziej wyrównał, a chwilę później Dimitris Goutas wyprowadził poznaniaków na prowadzenie. Po zmianie stron miejscowi wyrównali po bramce Tomasza Kowalczuka po strzale z jedenastu metrów. Ostatnie słowo należało do rezerw, a dokładniej do Tymoteusza Klupsia, który ustalił wynik meczu w 61. minucie.

KP Starogard Gdański zremisował z Polonią Środa Wielkopolska. Goście na prowadzenie wyszli już w 4. minucie za sprawą Piotra Skrobosińskiego i ten rezultat utrzymał się do przerwy. Po przerwie wyrównał Wojciech Zyska i więcej goli w tym meczu nie padło.

Nie jest to dobry weekend dla koszalińskiego sportu. Mieszko Gniezno bez problemów rozprawiło się z Gwardią Koszalin. Wynik spotkania w 29. minucie z rzutu karnego otworzył Mateusz Ławniczak. Wyrównanie padło w 42. minucie, a piłkę do własnej siatki skierował Szymon Pająk. Po przerwie strzelali tylko gospodarze i bramki zdobyli ponownie Ławniczak oraz  Radosław Mikołajczak i Damian Pawlak.

Kotwica Kołobrzeg wygrała trzeci mecz z rzędu i skromnie pokonała Wierzycę Pelpin. Zwycięską bramkę kołobrzeżanie zdobyli rzutem przed przerwą po trafieniu Michała Ciarkowskiego.

KKS 1925 Kalisz pokonał Jarotę Jarocin i nadal zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Zawodnicy Dariusza Marca jedyną bramkę w tym meczu zdobyli w 44. minucie, a strzelcem okazał się Gabriel Vidal.

Radunia Stężyca pewnie pokonała Górnika Konin po dwóch trafieniach Radosława Stępienia i jednym Pawła Wojowskiego, a wszystkie trzy gole padły w cztery minuty.