Lider z Aleksandrowa Łódzkiego nie zwalnia tempa i w sobotnie popołudnie postawił kolejny krok w kierunku drugiej ligi. Ważne trzy punkty zanotowała Legionovia Legionowo i zachowała dystans do lidera. Sokół Ostróda przegrał w Warszawie.

Ursus Warszawa skromnie pokonał Sokoła Ostróda, a jedynego gola w tym meczu zdobył Maciej Prusinowski w 45. minucie.

W tym samym czasie Lechia Tomaszów Mazowiecki wygrała ze Zniczem Biała Piska. Jako pierwsi do siaki trafili goście i w 10. minucie Paweł Kossyk wyprowadził swój zespół na prowadzenie. To było jedyne trafienie przyjezdnych i później trafiali tylko tomaszowianie. Do wyrównania doprowadził Kamil Kubiak w 23. minucie, zaś szesnaście minut później gola na 2-1 zdobył Kamil Lewiński. Po przerwie miejscowi jeszcze dwa razy trafili do bramki rywala.

Legionovia Legionowo pewnie pokonała Broń Radom i nadal liczy się w walce o awans do drugiej ligi. Wynik spotkania w 36. minucie otworzył Piotr Krawczyk, zaś po kilku minutach podwyższył Eryk Więdłocha. Po zmianie stron rezultat ustalił Karol Podliński w 68. minucie.

Unia Skierniewice wygrała z Olimpią Zambrów 2-1. Miejscowi do przerwy wypracowali sobie dwubramkową zaliczkę. Kwadrans po zmianie stron goście zdobyli kontaktowego gola za sprawą Emila Łupińskiego i wynik już nie uległ zmianie.

Sokół Aleksandrów Łódzki skromnie pokonał Pelikana Łowicz, a jedyną bramkę zdobył Dawid Cempa w 69. minucie.

Mazur Ełk bezbramkowo zremisował z Huraganem Morąg.

Victoria Sulejówek uległ Świtowi Nowy Dwór Mazowiecki. Goście do przerwy prowadzili 0-2 po trafieniach Konrada Rudnickiego i Karola Drwęckiego. Szybko po zmianie stron Kamil Waśniowski podwyższył prowadzenie. Miejscowi zaczęli odrabiać straty i w 65. minucie z rzutu karnego bramkarza Świtu pokonał Wojciech Wocial. Ten sam zawodnik 13 minut później zdobył kontaktową bramkę, ustalając wynik spotkania.

Rezerwy Legii Warszawa pokonały ŁKS 1926 Łomża. Gospodarze na prowadzenie wyszli już w 7. minucie za sprawą Macieja Rosołka. Kolejne bramki padły dopiero w drugiej odsłonie. Najpierw w 73. minucie trafił Mateusz Bondarenko zaś 120 sekund później podwyższył Oskar Wojtysiak.

Ruch Wysokie Mazowieckie podzielił się punktami z Polonią Warszawa.