Załóż konto w Fortunie i skorzystaj z promocji dla nowych graczy. Zagraj bez ryzyka za 600 PLN. W przypadku przegranej - otrzymasz pełny zwrot.
W Fortunie zasady są proste - 3 x zakład bez ryzyka na start. Ale to nie wszystko. Już za samo założenie konta w Fortunie otrzymasz 20 zł na grę. Całkowicie za darmo. Wystarczy dokonać pełnej rejestracji.
 
To oczywiście nie wszystko, bo w kolejnym etapie otrzymujesz trzy zakłady bez ryzyka. Jeżeli przegrasz - Twój wkład zostanie zwrócony, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Poniżej dowiecie się wszelkich szczegółów.

Jak dostać bonus?

Pierwsza rzecz, którą musisz zorobić to założyć konto w Fortunie z tego linka. Po pełnej rejestracji uruchomisz pierwszy bonus. Zobacz jak zdobyć kolejne.
 
  • W momencie rejestracji otrzymasz pierwszy zakład bez ryzyka do 100 zł, który musisz postawić w ciągu 72h od rejestracji. Porażka = zwrot postawionej kwoty na konto gracza.
  • Po 3 dniach od rejestracji otrzymasz drugi zakład bez ryzyka, tym razem do 200 zł, który musisz postawić w ciągu 72h od jego otrzymania. Porażka = zwrot postawionej kwoty na konto gracza.
  • Po 6 dniach od rejestracji otrzymasz trzeci zakład bez ryzyka do 300 zł, który musisz postawić w ciągu 72h od jego otrzymania. Porażka = zwrot postawionej kwoty na konto gracza.
     

Co to oznacza? 

Możesz dodać na swoje 3 kupony jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot całej postawionej kwoty.
 

Jak to działa?

Stawiasz pierwszy kupon za 100 zł:
 
  1. Wygrywasz – na Twoim koncie ląduje wygrana, której wysokość znajdziesz na kuponie.
  2. Przegrywasz – 100 zł wraca na Twoje konto gracza. 
 
Dodatkowo, za samą pełną rejestrację automatycznie otrzymujesz od FORTUNY 20 zł na grę, w postaci 2800 punktów punktów lojalnościowych, które możesz wymienić na zakłady sportowe. Spróbuj swoich sił i zagraj. Wygrana z kuponu zagranego za punkty FKP wypłacana jest w gotówce na konto. Nie musisz wielokrotnie obracać kwotą bonusu.
 

Założ konto w Fortunie i odbierz 3x zakład bez ryzyka 

Uczestnictwo osób poniżej 18 lat w grach hazardowych jest zakazane. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie ze sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia. Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Fortuna prowadzi działalność na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.