Mateusz Bieniek przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do Ursusa Warszawa

Trzecioligowy Ursus Warszawa pozyskał obrońcę z klubu Fortuna 1 ligi. Chodzi o Mateusza Bieńka, który jesienią był wypożyczony do Skry Częstochowa.

więcej →

Konkretne wzmocnienie Popradu Muszyna! Do drużyny dołączył Maciej Korzym

Czwartoligowy Poprad Muszyna dokonał bardzo ciekawego wzmocnienia. Do drużyny dołączył Maciej Korzym, który w przeszłości grał m.in. w Koronie Kielce, a ostatnio Sandecji Nowy Sącz.

więcej →

Mateusz Zając oraz Matthew Korziewicz zostali nowymi zawodnikami KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Trzecioligowy KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski ogłosiło w piątek dwa wzmocnienia. Do ekipy dowodzonej przez Tadeusza Krawca dołączyli Mateusz Zając oraz Matthew Korziewicz.

więcej →

Karol Czelny został nowym zawodnikiem Wisły Puławy!

Lider 3 ligi gr. IV pozyskał wyróżniającego się zawodnika z 4 ligi podkarpackiej. Do Wisły Puławy trafił Karol Czelny z Karpat Krosno.

więcej →

Kacper Myszogląd podpisał umowę ze Stalą Rzeszów

Drugoligowa Stal Rzeszów zakontraktowała nowego napastnika. Mowa o Kacprze Myszoglądzie, który ostatnio grał w Wiśle Kraków, a wiosnę spędzi w Wólczance Wólka Pełkińska.

więcej →

Kamil Walków oraz Bartłomiej Mruk dołączyli do Błękitnych Stargard

Drugoligowi Błękitni Stargard ogłosili kolejne zimowe wzmocnienia. Do ekipy z województwa zachodniopomorskiego dołączyli Kamil Walków oraz Bartłomiej Mruk.

więcej →

Sebastian Bartlewski oraz Aleksander Waniek wzmocnili Olimpię Elbląg

Dwóch nowych zawodników wzmocniło Olimpię Elbląg. Do ekipy drugoligowca dołączyli Sebastian Bartlewski oraz Aleksander Waniek. Obaj jesienią występowali szczebel niżej.

więcej →

Jakub Lorek nowym zawodnikiem Wólczanki Wólka Pełkińska

Trzecioligowa Wólczanka Wólka Pełkińska pozyskała zawodnika z 2 ligi. Chodzi o Jakuba Lorka, który jesienią występował w Stali Rzeszów.

więcej →

Daniel Łuczak wzmocnił Piasta Żmigród

Trzecioligowy Piast Żmigród ogłosił pozyskanie zawodnika, który jesienią występował na boiskach 2 ligi. Mowa o Danielu Łuczaku z Sokoła Ostróda.

więcej →

Mateusz Cetnarski oficjalnie w Pili Pili DB Jambiani FC! Będzie pełnił funkcję grającego trenera

Pomocnik urodzony na Podkarpaciu postanowił kontynuować swoją karierę. 32-latek ostatnio występował w Koronie Kielce, wiosną będzie grającym trenerem Pili Pili DB Jambiani FC.

więcej →

Rafał Adamek oraz Julien Tadrowski wzmocnili Pogoń Siedlce

Drugoligowa Pogoń Siedlce ogłosiła kolejne zimowe wzmocnienia. Do ekipy dowodzonej przez Bartosza Tarachulskiego dołączyli Rafał Adamek oraz Julien Tadrowski.

więcej →

Sebastian Taranek wzmocnił Wisłę Sandomierz

Trzecioligowa Wisła Sandomierz aktywnie działa na rynku transferowym. Do zespołu dowodzonego przez Rafała Wójcika dołączył Sebastian Taranek.

więcej →

Kacper Piechniak podpisał umowę ze Stalą Stalowa Wola!

Trzecioligowa Stal Stalowa Wola potwierdziła kolejne wzmocnienie! Do ekipy Jaromira Wieprzęcia dołączył Kacper Piechniak, który w przeszłości reprezentował już "zielono-czarne" barwy.

więcej →

Leonard Zmarzlik wzmocnił Siarkę Tarnobrzeg

Trzecioligowa Siarka Tarnobrzeg potwierdziła kolejne zimowe wzmocnienie. Do ekipy dowodzonej przez Sławomira Majaka dołączył Leonard Zmarzlik.

więcej →

Rui Costa został nowym zawodnikiem ŁKS-u Probudex Łagów

Trzecioligowy ŁKS Probudex Łagów nie próżnuje i cały czas ściąga nowych zawodników. Do ekipy dowodzonej przez Ireneusza Pietrzykowskiego dołączył Rui Costa.

więcej →

Bartłomiej Smuczyński wzmocnił KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Trzecioligowe KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski pozyskało nowego zawodnika! To Bartłomiej Smuczyński, który ostatnio grał w Broni Radom.

więcej →

Adrian Laskowski w rezerwach Lecha Poznań

Drugoligowe rezerwy Lecha Poznań pozyskały zawodnika z PKO Ekstraklasy. To Adrian Laskowski, który jesienią występował w Warcie Poznań.

więcej →

Dawid Pakulski oraz Arkadiusz Najemski wiosną zagrają w Motorze Lublin

Drugoligowy Motor Lublin dokonał dwóch bardzo ciekawych wzmocnień. Wiosną w ekipie dowodzonej przez Marka Saganowskiego będą występować Dawid Pakulski oraz Arkadiusz Najemski.

więcej →

Patryk Serafin został nowym zawodnikiem Podhala Nowy Targ

Trzecioligowe Podhale Nowy Targ potwierdziło pozyskanie nowego pomocnika. To Patryk Serafin, który w minionej rundzie występował w Garbarni Kraków.

więcej →

Piotr Basiuk oraz Mateusz Szela wzmocnili RKS Radomsko

Trzecioligowiec z Radomska buduję kadrę na rundę wiosenną. Do ekipy z województwa łódzkiego trafili Piotr Basiuk oraz Mateusz Szela.

więcej →