Mimo że pomarańczowo-czarni zajmują odległe miejsce w ligowej tabeli, to i tak klub nie porzuca marzeń o awansie. Zarząd stwierdził że strata nie jest duża, wobec czego postanowił zagrać va banque.


Wojciech Trochim został nowym piłkarzem trzecioligowego KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. 30-letni pomocnik ostatnio grał w Chojniczance Chojnice, gdzie w rundzie jesiennej uzbierał osiem występów ligowych. Zespół został wzmocniony także Julienem Tadrowskim oraz Piotrem Kasperkiewiczem.

Wspomniana wyżej dwójka jest ograna w zdecydowanie wyższych ligach, niż ta w której obecnie występują. Piotr Kasperkiewicz w barwach Siarki Tarnobrzeg uzbierał 16 występów ligowych. Jeśli chodzi zaś o Juliena Tadrowskiego, to on w Stali Kraśnik rozegrał 13 spotkań i zdobył jednego gola. Ponadto trenerem zespołu został Marcin Sasal.


Foto: KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.